AKSANPLAS ABS KAPLAMA    KİMYA ASKI VE DOLAP

  Firmamız 1999 yılında bu yana ABS plastiği üzerine metal kaplama hizmeti vermek üzere faaliyete başlamıştır ABS Plastiği Bakır Kaplama, Nikel Kaplama, Krom Kaplama, Saten Nikel Kaplama, Saten üstü Krom Kaplama (Mat Krom), Siyah (Füme) Nikel Kaplama, Bakır (Antik) oksit, Nikel(antik nikel) oksit Kaplama prosesleri ile hizmetini sürdürmektedir.
  
  Farklı sektörlerden gelen talepler üzerine istenilen kaplama kalitesini, korozyon dayanımı ve dekoratif özellikte kaplama yapabilmekteyiz.
  
  Kurucu ortaklarının ABS üzerine metal kaplama sektöründe geçmişlerinin çok daha öncelere dayanması dolayısı ile geçmişten günümüze sektörle ilgili firmaların ihtiyaçları, sıkıntıları, özellikle hızlı ve kaliteli üretim standartlarının sağlanması, uygun müşteri ilişkileri, gibi bir çok konudaki birikimleri AKSAN ABS PLAS GALVANO plastik KAPLAMA.San. Tic. Ltd. Şti. firmasının temel kural ve değerlerini oluşturmuştur. 
 
 
  
 Ülkemizdeki kalite sorunlarının bilinci ile kalite standardı olarak kendisine dünya standartlarını benimsemiş bir firmadır. Yine yurt içinde hassas kalite anlayışına sahip Avrupa normlarında ürün yapan özellikle otomotiv sektörü, mobilya sektörü, beyaz eşya sektörü, makine sektörü ve daha bir elit firmalarımızın dekoratif ve fonksiyonel kaplama tedarikini sağlayarak kalitesini çok ortaya koymuştur.